O mnie

Cześć, jestem Beata!

Bardzo ciężko jest pisać o sobie…więc postaram się krótko zwięźle i na temat!

Prywatnie…żona i mama dwójki wspaniałych dzieciaków – Uli i Kacpra. Wielka miłośniczka wszelkich czworonogów, szczęśliwa posiadaczka dwóch psów i trzech kotów. Cenię zacisze domowe i rodzinną atmosferę. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrej muzyki i pysznej kawy (najlepszą robi mój mąż!) Uwielbiam pracę w ogródku i ciągle przemeblowuję dom….

Fotografią zajmuję się od dziesięciu lat i mogę otwarcie powiedzieć, że przewróciła moje życie do góry nogami…zmieniła mój sposób patrzenia na otaczający nas świat…zaczęłam dostrzegać rzeczy, które kiedyś mi umykały…detale…grę świateł…skrywane emocje…

To wszystko staram się utrwalić w kadrach…bo fotografia to nie tylko obraz…to przede wszystkim ludzie…wasze historie…wasze emocje… wasze życie…

Moje reportaże nie są reżyserowane ani udawane – staram się wyłapać ulotne chwile aby po latach spoglądając na zdjęcia ożywały wspomnienia.


W mojej ofercie znajdziecie reportaże ślubne, relacje z uroczystości Chrztu Świętego, sesje rodzinne, dziecięce, ciążowe oraz portretowe ( w tym także portret biznesowy).

Realizuję sesje studyjne jak i plenerowe.

Każdą sesję przygotowuję indywidualnie zgodnie oczekiwaniami klienta. Na każdej dbam o luźną, przyjemną atmosferę i dobrą zabawę. Współpracuję z wizażystką.

Posiadam uprawnienia do fotografowania podczas uroczystości kościelnych.

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie marki Nikon.

Pozwól mi pokazać mój sposób widzenia Ciebie!

Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością!

Do zobaczenia!